Budowa szkoły – Film i historia

Kochani, budowa nowego obiektu szkoły oraz sali gimanstycznej, był głównym celem, dla którego powołano do życia fundację Przyjaciół Wychowania Chrześcijańskiego Feliks. Po 8 latach działalności i niezmierzonej pomocy tak wielu dobrych osób, zadanie wykonaliśmy.

Zapraszamy do obejrzenia filmu naszego nowego kompleksu, a także zdjęć tylko w skrócie obrazujących powstawanie budynku i oficjalne otwarcie.

Serdecznie i z głębi serca dziękujemy:

Prace nad projektem kompleksu.

Rozpoczęcie budowy obiektu

Za wszystkie prace z całego serca dziękujemy firmie Anko z Tarnowa.

Kontrola postępów

Prace trwały łącznie 28 miesięcy.

Finalizacja budowy sali gimnastycznej

Msza Święta w dniu otwarcia

Bóg zapłać dla Ks. Zbigniew Wiatrek za odprawienie uroczystej Mszy Świętej w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Saletyńskiej.

Poświęcenie budynku

Uroczyste przecięcie wstęgi

Aktualności

Każdego dnia realizujemy nasze cele statutowe. Akcje, w których uczestniczymy i które sami kreujemy, opisujemy w aktualnościach. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi wydarzeniami z życia Fundacji Feliks, która, m. in.: