Rozwój szkoły to ogromne wyzwanie i zadanie, które wymaga wsparcia finansowego. Chcielibyśmy podziękować z całego serca za wszelkie wpłaty, które przybliżają nas do realizacji celu.

Dobrze wiemy, że w dzisiejszych czasach wymagania finansowe w różnych sferach są spore. Tym bardziej dziękujemy za otwarte serca fundatorów.

Dla wszystkich osób oraz firm, które dokonały wpłat o wysokości równej bądź wyższej niż 1000zł przygotujemy specjalne podziękowanie. Na na naszej stronie umieścimy wirtualne złote listki z opisem fundatora. Jeżeli wpłaty dokona firma, wówczas bezterminowo raz w miesiącu umieścimy wpis na Facebooku z portfolio firmy. Szanując Państwa prywatność wszystkie wpisy będą dokonywane po wcześniejszej konsultacji i uzyskaniu zgody.

Wpisy, które pojawią się na stronie www zostaną przedstawione w nowym budynku szkoły na specjalnej ścianie. Znajdzie się tam drzewo podziękowań ze wpisami darczyńców jako nasz hołd i wyraz uznania za pomoc.

Za wszystkie wpłaty, które dodają nam otuchy aby działać i doprowadzić szkołę do uzyskania nowego budynku dziękujemy całym swoim sercem.

Poniżej przedstawiamy listę darczyńców:

Podziękowanie za wpłaty

 

Gospodarstwo agroturystyczne Pod Gronikami prowadzone przez Państwa Jadwigę oraz Krzysztofa Spiszak.

http://www.podgronikami.pl/index.php

Gospodarstwo Pod Gronikami